Akcents
   

Jaunie mācību kursi.

Būsiet gaidīti pie mums apgūt jaunas zināšanas, prasmes un iemaņas mūsu piedāvātajos mācību kursos.Gaidīsim gan iesācējus bez priekšzināšanām, kā arī tos kas vēlas pilnveidot, papildināt jau esošās savas zināšanas.Pie mums Jums ir iespēja izvēlēties dažādus mākslas, rokdarbu,šūšanas, adīšanas un tamborēšanas,dekupāžas mācību kursus radot mīļus,jaukus, krāsainus darbus,elegantus apģērbus,jaukas rotaslietas un mīļas dāvanas ne tikai pats sev, bet arī saviem tuviniekiem, draugiem un paziņām ne tikai svētkos bet arī ik dienā,sagādāt prieku ar dāvanām kādam, kuras ir pašu rokām gatavotas.Tāpat pie mums Jūs varat gūt zināšanas apgūstot Datorgrafiku,Web dizainu,3DS Max9 vizualizāciju,Flash animāciju,Datorzinības. Lietvedību,Floristiku,Psiholoģiju.

pievienots: 2015-06-05

Radīsim skaistus darbus paši.

Studiju centrs AKCENTS piedāvā apmeklēt dažādus mācību kursus,kas sniegs brīnišķīgas iespējas iepriecināt ar saviem darbiem ne tikai sevi bet arī savus tuviniekus,draugus,paziņas.

pievienots: 2015-06-05

Dāvanu kartes.


Studiju centrs AKCENTS atrodas Rīgā,Merkeļa ielā 6 - 9 centrālā ieeja - divviru stikla durvis,4.stāvs- blakus cirkam
Studiju centrs AKCENTS piedāvā un aicina apmeklēt dažādus mācību kursus.Mācību kursus ir iespēja apmeklēt jums vēlamos laikos- rīta,dienas un vakara grupās, kā arī ir iespēja mācīties sestdienās.Piedāvajam individuālu apmācību.
Mācību grupās ir 3-6 apmācāmie. Studiju centrā AKCENTS ir iespēja iegādāties DĀVANU KARTES,kas ir skaisti noformētas un kas radīs patiesu prieku Dāvanas saņēmējam. Dāvanu kartes derīguma termiņš ir 6.mēneši no pirkšanas brīža.Dāvanu kartes SAŅĒMĒJAM tiek dota iespēja pašam izvēlēties to mācību kursu, kuru pats vēlas.

pievienots: 2015-06-05

kursa apraksts

plānotais kursu datums:
cena: Ls

atgriezties pie kursu saraksta