Akcents
   

Jaunie mācību kursi.

Esat gaidīti pie mums apgūt jaunas zināšanas, prasmes un iemaņas mūsu piedāvātajos mācību kursos.Laipni gaidīsim gan iesācējus bez priekšzināšanām,kā arī tos kas vēlas pilnveidot, papildināt jau esošās savas zināšanas.Pie mums Jūs varat apgūt izvēloties sev sirdij tīkamu mācību kursu,tā radot mīļus,jaukus, krāsainus darbus, elegantus apģērbus,jaukas rotaslietas un mīļas dāvanas ne tikai pats sev, bet arī saviem mīļajiem tuviniekiem,draugiem un paziņām Ziemassvētkos un Jaungadā vai vienkārši sagādāt prieku ar dāvanu kādam kas ir pašu gatavota.

pievienots: 2014-12-01

Radīsim skaistus darbus paši.

Studiju centrs AKCENTS piedāvā apmeklēt dažādus mācību kursus, kas sniegs brīnišķīgas iespējas iepriecināt ar saviem darbiem sevi, savus tuviniekus, un draugus.

pievienots: 2014-12-01

Jauni mācību kursi.


Studiju centrs AKCENTS atrodas Rīgā,Merkeļa ielā 6 - 9 centrālā ieeja - divviru lielās stikla durvis,4.stāvs- blakus cirkam
Studiju centrs AKCENTS piedāvā un aicina apmeklēt dažādus mācību kursus.Mācību kursus ir iespēja apmeklēt jums vēlamos laikos rīta, dienas un vakara grupās, kā arī ir iespēja mācīties sestdienās kā arī piedāvajam individuāli apmācību.
Mācību grupās ir 3-6 apmācāmie. Individuāla pieeja katram.
Tuvojas svētku laiks.Studiju centrā AKCENTS ir iespēja iegādāties DĀVANU KARTES,kas ir skaisti noformētas un kas radīs prieku Dāvanas saņēmējam. Dāvanu kartes derīguma termiņš ir 6.mēneši no pirkšanas brīža. Dāvanu kartes SAŅĒMĒJAM tiek dota iespēja pašam izvēlēties to mācību kursu, kuru pats vēlas.

pievienots: 2014-12-01

STIKLA APGLEZNOŠANA. kursa apraksts


STIKLA APGLEZNOŠANA.

Kursi paredzēti visiem interesentiem bez speciālām priekšzināšanām,bez vecuma ierobežojuma.Prasme apgleznot stiklu ir iespēja, radoši pārvērst ikdienišķus stikla priekšmetus un virsmas oriģinālos, pārsteidzošos mākslas darbos un estētiskos sadzīves priekšmetos.
Kursa laikā tiks gūtas zināšanas un iemaņas kompozīcijā, krāsu mācībā, stikla apgleznošanas materiālos un tehnikā.
Apgūsiet kontūras krāsu pielietojumu. Mācību kursa laikā tiks gūtas zināšanas un iemaņas apgūstot sekojošus uzdevumus: Kompozīcijas un krāsu mācības pamatus.Iepazīties ar materiāliem un apgleznošanas tehniku.Pielietot stikla apgleznošanas tehniku:
ar kontūrkrāsu,
krāsas klājot,

krāsas jaucot,
plakanas virsmas apgleznojot,
gleznojot uz cilindra,
šķautņainām un sarežģītas virsmas formām.
Iemācīties iespējamo apgleznojamo kompozīciju veidus:
Ornamentālo, reālistisko, abstrakto.Iemācīties stikla gleznojumu apvienot ar dekupāžas tehniku. 6.Ansambļa veidošana no apgleznotiem stikla priekšmetiem.Apgleznota stikla iekļaušana interjerā.
Mācību grupā 4.-5.apmācāmie- individuāla pieeja.Mācību kursu beidzot tiek izsniegts sertifikāts.
plānotais kursu datums:
cena: Ls

atgriezties pie kursu saraksta