Akcents
   

Jaunie mācību kursi.

Esat gaidīti pie mums apgūt jaunas zināšanas, prasmes un iemaņas mūsu piedāvātajos mācību kursos.Laipni gaidīsim gan iesācējus bez priekšzināšanām,kā arī tos kas vēlas pilnveidot, papildināt jau esošās savas zināšanas.Pie mums Jūs varat apgūt izvēloties sev sirdij tīkamu mācību kursu,tā radot mīļus,jaukus, krāsainus darbus, elegantus apģērbus,jaukas rotaslietas un mīļas dāvanas ne tikai pats sev, bet arī saviem mīļajiem tuviniekiem,draugiem un paziņām Ziemassvētkos un Jaungadā vai vienkārši sagādāt prieku ar dāvanu kādam kas ir pašu gatavota.

pievienots: 2014-12-01

Radīsim skaistus darbus paši.

Studiju centrs AKCENTS piedāvā apmeklēt dažādus mācību kursus, kas sniegs brīnišķīgas iespējas iepriecināt ar saviem darbiem sevi, savus tuviniekus, un draugus.

pievienots: 2014-12-01

Jauni mācību kursi.


Studiju centrs AKCENTS atrodas Rīgā,Merkeļa ielā 6 - 9 centrālā ieeja - divviru lielās stikla durvis,4.stāvs- blakus cirkam
Studiju centrs AKCENTS piedāvā un aicina apmeklēt dažādus mācību kursus.Mācību kursus ir iespēja apmeklēt jums vēlamos laikos rīta, dienas un vakara grupās, kā arī ir iespēja mācīties sestdienās kā arī piedāvajam individuāli apmācību.
Mācību grupās ir 3-6 apmācāmie. Individuāla pieeja katram.
Tuvojas svētku laiks.Studiju centrā AKCENTS ir iespēja iegādāties DĀVANU KARTES,kas ir skaisti noformētas un kas radīs prieku Dāvanas saņēmējam. Dāvanu kartes derīguma termiņš ir 6.mēneši no pirkšanas brīža. Dāvanu kartes SAŅĒMĒJAM tiek dota iespēja pašam izvēlēties to mācību kursu, kuru pats vēlas.

pievienots: 2014-12-01

kursa apraksts

plānotais kursu datums:
cena: Ls

atgriezties pie kursu saraksta